مدرسه راهنمایی پسرانه عرفان قزوین

باسمه  تعا لی

قابل توجه اولیا گرامی و دانش آموزان عزیز مدرسه راهنمایی عرفان

احتراماً بدینوسیله به استحضار می رساند،با توجه به بخشنامه شماره 24/34351/3628 -18/7/90مدیریت آموزش وپرورش ناحیه یک ونظر به اینکه تمامی اولیاء گرامی در هنگام ثبت نام نسبت به شرکت فرزندان خود  در کلاس های فوق برنامه(3ساعت در هفته برای هر یک از پایه ها) اظهار رضایت کتبی نموده اند.

در اولین جلسه انجمن اولیاءومربیان آموزشگاه که در مورخه 26/7/90 برگزار شد موضوع مطرح ومقرر گردید این کلاس ها برای دروس ریاضیات،زبان انگلیسی وتاریخ و برای هر سه پایه(اول،دوم وسوم) در طول سال تحصیلی تشکیل شود ومبلغ 000/500 ریال از هریک از اولیاءارجمند بابت شرکت فرزندشان در این کلاس ها دریافت گردد.که این مبلغ در صدی کمتر از مبلغ اعلام شده از سوی آموزش وپرورش نیزمی باشد.

لذا خواهشمند است مبلغ فوق را به حساب شماره 4150061849009 نزد بانک ملی شعبه شهید بابایی به نام مدرسه راهنمایی عرفان تا تاریخ 30/8/90واریز وفیش مربوط به صاحب حساب را به دفتر مدرسه تحویل نمایید.

از حسن توجه جنابعالی در این خصوص بسیار سپاسگزاریم. 

                                    انجمن اولیاءومربیان مدرسه راهنمایی عرفان

[ ۳٠ مهر ۱۳٩٠ ] [ ٩:٠۸ ‎ب.ظ ] [ صفری-گلعلی پور ] [ نظرات () ]

جلسه مجمع عمومی انجمن اولیا ومربیان آموشگاه درروز دوشنبه  مورخ ١8/٧/90سالن اجتماعات دبیرستان رسالت تشکیل گردید.

در این جلسه که اکثریت اولیا شرکت داشتند ابتدا تعدادی از دانش آموزان به اجرای برنامه های متنوع پرداختند سپس مدیر محترم مدرسه جناب آقای بشارتی مطالب مبسوطی را پیرامون مسائل آموزشی،پرورشی،ومالی عنوان نمودند وشمه ای از فعالیت های انجمن سال گذشته را بیان داشتند.

پس از پایان سخنان مدیر محترم آموزشگاه، انتخابات انجمن انجام گرفت واعضای انجمن برای سال تحصیلی جدید با اکثریت آرا معین گردیدند.

امید واریم در سال جاری همانند سال های گذشته انجمنی فعال وپویا داشته باشیم        انشا الله

[ ٢٠ مهر ۱۳٩٠ ] [ ۱٠:۳٠ ‎ق.ظ ] [ صفری-گلعلی پور ] [ نظرات () ]

در روز : یکشنبه مورخ: 17/7/90کلیه دانش آموزان با نظم وترتیب خاصی در آزمون آغازین مربوط به دروس ریاضیات و علوم تجربی شرکت نمودند .

در این روز آقای پاینبردمعاونت آموزش متوسطه وآقای مقدس مدیر گروه راهنمایی تحصیلی اداره کل آموزش وپرورش از نحوه برگزاری آزمون مربوطه بازدید به عمل آورده و ضمن اظهار رضایت ،از زحمات مسئولین ودبیران مدرسه تقدیر وتشکر نمودند.

 

 

[ ۱٩ مهر ۱۳٩٠ ] [ ٩:۳٢ ‎ق.ظ ] [ صفری-گلعلی پور ] [ نظرات () ]

اولین جلسه شورای دبیران آموزشگاه با حضور اکثریت همکاران در روز: چهار شنبه مورخ:13/7/90 در نماز خانه مدرسه برگزار گردید.

در این جلسه پس از قرائت قرآن توسط یکی از همکاران ،آقای بشارتی مدیر محترم وزحمتکش مدرسه  ضمن تقدیر وتشکر از زحمات کلیه دبیران گرامی، سخنانی را پیرامون مسائل آموزشی و پرورشی آموزشگاه بیان فرمودند سپس تعدادی از همکاران نقطه نظرات و پیشنهادات خود را در رابطه موضوعات مطرح شده در جلسه عنوان نمودند.

مصوبات جلسه در ادامه مطلب


ادامه مطلب
[ ۱٥ مهر ۱۳٩٠ ] [ ۱۱:۳٩ ‎ق.ظ ] [ صفری-گلعلی پور ] [ نظرات () ]

همانند سال گذشته امسال نیز از ابتدای سال تحصیلی در روز های دوشنبه هر هفته مراسم زیارت عاشورا ودعای توسل با شور واشتیاق خاصی از سوی دانش آموزان در نماز خانه مدرسه بر گزار می شود .که جا دارد از تمامی این بچه ها تقدیر وتشکر صورت گیرد.

[ ۱٢ مهر ۱۳٩٠ ] [ ۸:٥۳ ‎ب.ظ ] [ صفری-گلعلی پور ] [ نظرات () ]

جشن عاطفه ها روز پنج شنبه مورخ:7/٧/90 در مدرسه عرفان نیز هم زمان با سراسر کشور برگزار گردید ودانش آموزان عزیز با دلی ما لا مال از مهر ومحبت به هم نوعان ، هدایای نقدی و غیر نقدی خود را تقدیم نمودند تا این هدایا به دست دانش آموزان بی بضاعت ونیازمند برسد.

از تمامی این بچه ها و خانواده های خیر آنان که در این امر پر خیر وبرکت وخدا پسندانه  شرکت نمودند خالصانه تقدیر وتشکر می شود .

[ ۱٠ مهر ۱۳٩٠ ] [ ۸:٥٩ ‎ب.ظ ] [ صفری-گلعلی پور ] [ نظرات () ]

آغاز سال تحصیلی جدید وبهار تعلیم وتربیت بر تمامی داش آموزان عزیزوجویند گان علم وادب مبارک باد

روز چهار شنبه ٣0 شهریور ماه روز جوانه ها بود ومدرسه حال و هوای دیگری داشت ،سال اولی ها با شور و اشتیاق خاصی همراه با اولیاء عزیز خود در مدرسه حاضر بودند که منظره ای دیدنی داشت . پس از کلاس بندی دانش آموزان واجرای مراسمی با نشاط وجذاب بچه ها به سر کلاس های درس رفتند ،سپس دانش آموزان هر کلاس به صورت مجزا با قسمت های مختلف آموزشگاه من جمله نمازخانه،آزمایشگاه،کارگاه و.....آشنا شدند که این موضوع نیز شور واشتیاق خاصی در میان آنان ایجاد کرده بود.

در روز یکشنبه اول مهر ماه که شروع رسمی سال جدید تحصیلی بود همه دانش آموزان حضور داشتند وبچه ها پس از مدت ها دوری از یکدیگر دوستان خود رامی دیدند وبسیار شاد وخوشحال بودند واین موضوع در چهره های آنان کاملاًمشهودبود . 

پس از کلاس بندی دانش آموزان ومرتب شدن صف ها ،مراسم استقبال از بهار تعلیم وتربیت وشروع سال تحصیلی جدید آغاز شد . در این مراسم بچه ها از صحبت های مدیر زحمت کش  مدرسه جناب آقای بشارتی بهره مند شدند سپس مجری محترم با اجرای برنامه ها ومسابقات مختلف شور ونشاط خاصی را در میان بچه ها بوجود آورد.

پس از پذیرایی، بچه ها در کلاس های درس حاضر شدند تا با یاد ونام خداوند متعال وامید به آینده ،سال تحصیلی جدید  را هر چه پر شور تر آغاز نمایند.

امید واریم تمامی داش آموزان عزیزو کوشا سالی پر از پیروزی وشاد کامی در پیش داشته باشند.               انشاء الله


ادامه مطلب
[ ٥ مهر ۱۳٩٠ ] [ ۱٠:٠۱ ‎ق.ظ ] [ صفری-گلعلی پور ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By Weblog Skin :.
درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان