مدرسه راهنمایی پسرانه عرفان قزوین

بنا بر تصمیم مسولین مدرسه وبه همت معاون محترم پرورشی آموزشگاه جناب آقای جمالی ،به جهت علاقه واشتیاق دانش آموزان به کوه پیمایی وشنا ،مقرر گردید   جمعه های هر هفته بر نامه کوه پیمایی ودر طول هفته در شیفت مخالف در یک روز برنامه ریزی شده از قبل بر نامه استخر دایر باشد. 

[ ٢٩ مهر ۱۳۸٩ ] [ ۱٠:۳٤ ‎ب.ظ ] [ صفری-گلعلی پور ] [ نظرات () ]

به مناسبت سالروز ولادت با سعادت امام رضا (ع) ،در صبح روز  چهار شنبه مورخ 28/7/89 حدود 100 نفر از دانش آموزان مدرسه در همایش دوچرخه سواری(از مسجد امام رضا (ع) تا امام زاده حسین (ع)) شرکت نمودند.که بسیار مورد توجه شرکت کنندگان واولیا آنها قرار گرفت.

این همایش به همت مسولین مدرسه وبا همکاری کانون فرهنگی مساجد،نیروی انتظامی،اورژانس ونیروهای بسیجی بسیار باشکوه برگزار گردید که از تمامی شرکت کنندگان وعزیزانی که مارا در برگزاری هر چه بهتر این همایش یاری نمودند تقدیر وتشکر می شود.

در بعد از ظهر همین روز نیز در مدرسه ،مراسم با شکوهی برگزار شد ودر طی این مراسم  به تمامی شرکت کنندگان درهمایش  هدایایی اهدا گردید.

عکس های همایش  در ادامه مطلب


ادامه مطلب
[ ٢٩ مهر ۱۳۸٩ ] [ ٩:٤٩ ‎ب.ظ ] [ صفری-گلعلی پور ] [ نظرات () ]

میلاد مسعود امام هشتم شیعیان جهان حضرت علی بن موسی الرضا(ع)بر تمامی دوستداران وپیروان حضرتش مبارک باد.

کسی قدم به حرم بی مدد نخواهد زد                   بدون واسطه دم از احد نخواهد زد

گدای کوی رضا شو که این امام رئوف                    به سینه احدی دست رد نخواهد زد


ادامه مطلب
[ ٢٧ مهر ۱۳۸٩ ] [ ۱۱:۳٩ ‎ب.ظ ] [ صفری-گلعلی پور ] [ نظرات () ]

به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش، نرمش صبحگاهی باحضور کلیه دانش آموزان ومسولین مدرسه در روز دوشنبه مورخ 26/7/89 ساعت 45/7 صبح در محوطه آموزشگاه برگزار شد.

آقایان:مویدی فر رئیس گروه تربیت بدنی سازمان آموزش وپرورش،احمد پور معاونت اداره کل تربیت بدنی استان،قافله باشی کارشناس مسول تربیت بدنی ناحیه یک و.......از مدعوین این برنامه بودندوگروه ارکستر لشکر 16 زرهی نیز همراه با نرمش دانش آموزان به اجرای برنامه خود پرداختند.از این مراسم توسط صدا وسیما فیلمبرداری ودر روز بعد پخش گردید

این برنامه بسیار مور توجه میهمانان ،دانش آموزان واولیا حاضر قرار گرفت

عکس ها در ادامه مطلب

 


ادامه مطلب
[ ٢٧ مهر ۱۳۸٩ ] [ ٢:٤۳ ‎ب.ظ ] [ صفری-گلعلی پور ] [ نظرات () ]

همانند سال گذشته امسال نیز از ابتدای سال تحصیلی در روز های دوشنبه هر هفته مراسم زیارت عاشورا ودعای توسل با شور واشتیاق خاصی از سوی دانش آموزان در نماز خانه مدرسه بر گزار می شود که جا دارد از تمامی این بچه ها تقدیر وتشکر صورت گیرد.

عکس ها در ادامه مطلب


ادامه مطلب
[ ٢٥ مهر ۱۳۸٩ ] [ ۱٠:٢٢ ‎ب.ظ ] [ صفری-گلعلی پور ] [ نظرات () ]

به یاد آرم که روزی کعبه رفتم به هنگام طواف کعبه گفتم:

که ای کعبه تواز خاکی منم خاک

                                   چراباید به دور تو بگردم

                                                               ندا آمد که ای عبد گرامی

بگویم من جوابت تا بدانی؟

                                چو با پا آمدی باید بگردی

                                                                برو بادل بیا تامن بگردم

[ ٢۳ مهر ۱۳۸٩ ] [ ۳:٠٠ ‎ب.ظ ] [ صفری-گلعلی پور ] [ نظرات () ]

جلسه مجمع عمومی انجمن اولیا ومربیان آموشگاه در روز دوشنبه  مورخ ١٩/٧/٨٩ سالن اجتماعات دبیرستان رسالت تشکیل گردید.

در این جلسه که اکثریت اولیا شرکت داشتند ابتدا تعدادی از دانش آموزان به اجرای برنامه های متنوع پرداختند سپس مدیر محترم مدرسه جناب آقای بشارتی مطالب مبسوطی را پیرامون مسائل آموزشی،پرورشی،ومالی عنوان نمودند وشمه ای از فعالیت های انجمن سال گذشته را بیان داشتند.

پس از پایان سخنان مدیر محترم آموزشگاه، انتخابات انجمن انجام گرفت واعضای انجمن برای سال تحصیلی جدید با اکثریت آرا معین گردیدند.

امید واریم در سال جاری همانند سال های گذشته انجمنی فعال وپویا داشته باشیم        انشا الله

عکس ها در ادامه مطلب


ادامه مطلب
[ ٢۱ مهر ۱۳۸٩ ] [ ٢:٠٦ ‎ب.ظ ] [ صفری-گلعلی پور ] [ نظرات () ]

سالروز شهادت امام جعفر صادق (ع) بر تمامی شیعیان جهان ودوستداران حضرتش تسلیت باد.


ادامه مطلب
[ ۱۱ مهر ۱۳۸٩ ] [ ٩:٥٩ ‎ق.ظ ] [ صفری-گلعلی پور ] [ نظرات () ]

 تصویر اصلی را ببینید

جشن عاطفه ها روز پنج شنبه مورخ:٨/٧/٨٩ در مدرسه عرفان نیز هم زمان با سراسر کشور برگزار گردید ودانش آموزان عزیز با دلی ما لا مال از مهر ومحبت به هم نوعان ، هدایای نقدی و غیر نقدی خود را تقدیم نمودند تا این هدایا به دست دانش آموزان بی بضاعت ونیازمند برسد.

از تمامی این بچه ها و خانواده های خیر آنان که در این امر پر خیر وبرکت وخدا پسندانه  شرکت نمودند خالصانه تقدیر وتشکر می شود .

عکس ها در ادامه مطلب


ادامه مطلب
[ ۱٠ مهر ۱۳۸٩ ] [ ۱٠:٤٥ ‎ق.ظ ] [ صفری-گلعلی پور ] [ نظرات () ]

 

آغاز سال تحصیلی جدید وبهار تعلیم وتربیت بر تمامی داش آموزان عزیزوجویند گان علم وادب مبارک باد

روز چهار شنبه ٣١ شهریور ماه روز جوانه ها بود ومدرسه حال و هوای دیگری داشت ،سال اولی ها با شور و اشتیاق خاصی همراه با اولیاء عزیز خود در مدرسه حاضر بودند که منظره ای دیدنی داشت . پس از کلاس بندی دانش آموزان واجرای مراسمی با نشاط وجذاب بچه ها به سر کلاس های درس رفتند ،سپس دانش آموزان هر کلاس به صورت مجزا با قسمت های مختلف آموزشگاه من جمله نمازخانه،آزمایشگاه،کارگاه و.....آشنا شدند که این موضوع نیز شور واشتیاق خاصی در میان آنان ایجاد کرده بود.

در روز پنج شنبه اول مهر ماه که شروع رسمی سال جدید تحصیلی بود همه دانش آموزان حضور داشتند وبچه ها پس از مدت ها دوری از یکدیگر دوستان خود رامی دیدند وبسیار شاد وخوشحال بودند واین موضوع در چهره های آنان کاملاًمشهودبود . 

پس از کلاس بندی دانش آموزان ومرتب شدن صف ها ،مراسم استقبال از بهار تعلیم وتربیت وشروع سال تحصیلی جدید آغاز شد . در این مراسم بچه ها از صحبت های مدیر زحمت کش  مدرسه جناب آقای بشارتی بهره مند شدند سپس مجری محترم با اجرای برنامه ها ومسابقات مختلف شور ونشاط خاصی را در میان بچه ها بوجود آورد.

پس از پذیرایی، بچه ها در کلاس های درس حاضر شدند تا با یاد ونام خداوند متعال وامید به آینده ،سال تحصیلی جدید  را هر چه پر شور تر آغاز نمایند.

امید واریم تمامی داش آموزان عزیزو کوشا سالی پر از پیروزی وشاد کامی در پیش داشته باشند.               انشاء الله

عکس ها در ادامه مطلب


ادامه مطلب
[ ٢ مهر ۱۳۸٩ ] [ ۸:٢۸ ‎ق.ظ ] [ صفری-گلعلی پور ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By Weblog Skin :.
درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان