مدرسه راهنمایی پسرانه عرفان قزوین

به اطلاع بچه های عزیز سال سوم می رساند که سهمیه ثبت نامی آنها دبیرستان علامه طباطبایی می باشد لذا پس از در یافت پرونده تحصیلی دوره راهنمایی خود از دفترآموزشگاه ،  برای ثبت نام به این دبیر ستان که در چهار راه فلسطین واقع است مراجعه فرمایید

[ ٢٥ خرداد ۱۳۸٩ ] [ ۱٠:٥۸ ‎ب.ظ ] [ صفری-گلعلی پور ] [ نظرات () ]

          لیست سهمیه ثبت نامی مدارس راهنمایی پسرانه ناحیه یک قزوین سال تحصیلی90-89  

ردیف

نام واحد های آموزشی

                               سهمیه پنجم  ابتدایی

1

 خرد

    علیزاده 29   –عماریاسر34 -  فرهنگ  54 - امید دو 58 

2

دهخدا

علویان37 -   بهمن13  -امیرالمؤمنین 43- ایران31- جنت -  سهمیه فرهنگیان  

2

 فارابی

 اندیشه132 - سهمیه فرهنگیان

3

امیرکبیر

 ظفر 58

4

تربیت

 حیدری25 نفربرحسب آدرس     –شهیدچمران    

5

باقرالعلوم-بحرالعلوم

شهدای17شهریور67–شهیدمحلاتی–96 آینده سازان نوین29-نواندیشان برگزیده 12-  صادقین26- 50 نفر از مدرسه حیدری بر حسب آدرس-  اخوان مافی بر حسب آدرس    

6

امام سجاد(ع)

 حسن عبدالهی 48

7

عرفان 1و2

رشادت 77 –شکیب38  - جنت  برحسب آدرس  -  اخوان مافی برحسب آدرس  -  سهمیه فرهنگیان 

8

شهید احمدی مقدم  

   ثامن الائمه 6- مهرگان30  -  سهمیه فرهنگیان  

9

امام علی(ع)-دکترشریعتی

امام علی (کابل البرز58- مدینه النبی45) = شریعتی (شهید جمشیدی88 - دهخدا 21 –هوشمند15 –ناصح8 )

10

12فروردین-شهداءاقبالیه

طالقانی51  - جانبازان شیمی کشاورز 79-بانک ملی 61– ایثار 30     (مشترک)

11

امید امام -میعاد

اعتماد64 -امام رضا (ع) 106 - نیایش 65      (مشترک )

12

ابوذرغفاری-سلمان فارسی

شهید مصطفی خمینی48 نفر–مطهری 52(مشترک)     

13

 فکور

الهادی6  -  بعثت35 - شهید مصطفی خمینی25 نفر

                                                          کارشناسی راهنمایی ناحیه یک قزوین

[ ٢٠ خرداد ۱۳۸٩ ] [ ۱٢:٤٥ ‎ب.ظ ] [ صفری-گلعلی پور ] [ نظرات () ]

باز هم دانش آموزان المپیادی خوش درخشیدند واز میان راه یافتگان به مرحله استانی دانش آموزان ذیل توانستند رتبه های برتر را کسب نمایند.

ضمن عرض تبریک به این عزیزان واولیای گرامی آنها، امیدواریم که این بچه های افتخار آفرین همواره در تمامی مراحل زندگی خود موفق باشند. 

نام ونام خانوادگی                    کلاس                    رشته                            رتبه 

1- مهدی      شریفی             اول نبوت                     ادبیات                         اول

2-میثم   موسی خانی          اول ولایت                 زبان انگلیسی                  اول

3-محمد علی حسین بیگی    اول نبوت                  زبان انگلیسی                سوم

4-مجتبی   خلیفه شوشتری   سوم امامت             دینی وقرآن                  سوم

[ ٢٠ خرداد ۱۳۸٩ ] [ ۱٢:۱۳ ‎ب.ظ ] [ صفری-گلعلی پور ] [ نظرات () ]

دو باره نیز شاهد درخشش وبالندگی دانش آموزان توانمند این آموزشگاه هستیم

این بار گروهی دیگر از بچه های عزیز توانستند در مسابقه مفاهیم قرآن(١) رتبه های برترراکسب نمایند .ضمن تقدیر وتشکر از این دانش آموزان تلاشگر ، اسامی این عزیزان در ذیل آمده است.

درضمن مرحله دوم این مسابقه در روز دوشنبه مورخ٣١/٣/٨٩  ساعت ٩صبح بر گزار خواهد شد.

 

نام ونام خانوادگی                              کلاس

1-محمد    صالحی کجیدی              دوم رسالت

2-عرفان   محمدی                          سوم نبوت

3-محمد سجاد    ملک پور                   //

4-اشکان     اسلامی                          //

5-محمد رضا کریمی                           //

6-عرفان     رضایی شاهی                 //

7-علی    محمد علیخانی                  سوم ولایت

8-امیر    احمدی                                 //

9- مهدی    اسفندیاری                        //

10-حسین     مافی                             //

11-یاسر    دلیری                              سوم رسالت

[ ۱۸ خرداد ۱۳۸٩ ] [ ۱٠:۱٢ ‎ق.ظ ] [ صفری-گلعلی پور ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By Weblog Skin :.
درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان